Maraton nartorolkowy i bieg trailowy

w sercu Borów Tucholskich.

Najnowsze aktualności

Zapisy 2023 otwarte!

Zapisy 2023 otwarte!

3-2-1 🔥 i START! URUCHAMIAMY ZAPISY INTERNETOWE na SWORNE – Summer Nordic Festival 2023 💚💙. W tym roku dla Wszystkich w pakiecie wyjątkowy ręcznik plażowy SR!
Zapisy są prowadzone za pośrednictwem serwisu www.datasport.pl pod poniższym linkiem 👇
Znany jest też Regulamin zawodów 👇
chrome-extension://efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj/https://online.datasport.pl/…/regula…/regulamin_8110.pdf
Co nas Wszystkich czeka w tym roku:
👉 SOBOTA 15.07.2023
* godz. 10:00 – Bieg stylem klasycznym w ramach Fischer Cup na dystansie 30 km ze startu masowego / Mistrzostwa Polski Masters.
* godz. 12:00 – Bieg na nartorolkach terenowych na dystansie ok. 25 km.
👉 NIEDZIELA 16.07.2023
* godz. 10:00 – Bieg stylem dowolnym, część I – PROLOG na dystansie 3 km ze startu indywidualnego / Mistrzostwa Polski Masters.
* godz. 12:30 – Bieg pościgowy stylem dowolnym, część II na dystansie 18 km ze startu indywidualnego / Mistrzostwa Polski Masters.
Dodatkowo w niedzielę odbędzie się rajd towarzyski dla Wszystkich miłośników nartorolek terenowych i rowerów organizowany przez naszego sponsora firmę www.Cross-skating.pl
UWAGA DOT. MP MASTERS!
W Mistrzostwach Polski Masters zostaną sklasyfikowane tylko i wyłącznie osoby, które są członkami PXCM i posiadają stosowną kartę członkowską. Podczas rejestracji należy zaznaczyć opcję startu w MPM, natomiast w najbliższy poniedziałek w panelu zawodnika w serwisie www.datasport.pl pojawi się dodatkowe pole do wpisania odpowiedniego numeru. Pozostałe osoby sklasyfikowane zostaną wg kategorii wiekowych i kat. open.
Ze względu na to iż na liście startowej pojawią się tylko osoby, które opłaciły wpisowe, wszystkich zawodników, które w zeszłym roku wylosowały darmowy start w tegorocznej edycji prosimy o kontakt pod nr tel. 790 357 770 lub we wiadomości prywatnej.
Jednym słowem. Cieszymy się, że znów się Wszyscy spotkamy i nie możemy się doczekać😍. Od dzisiaj wrzucamy 5, a nawet 6 bieg. T🔥 będzie! ☀️jak zawsze zamówione.
To do dzieła. Widzimy się czy nie? Dla nas sprawa jest jasna!