Maraton nartorolkowy i bieg trailowy

w sercu Borów Tucholskich.

Najnowsze aktualności

3 DNI DO ZAMKNIĘCIA ZAPISÓW – KOMUNIKAT DOT. MISTRZOSTW POLSKI MASTERS

3 DNI DO ZAMKNIĘCIA ZAPISÓW – KOMUNIKAT DOT. MISTRZOSTW POLSKI MASTERS

👉 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY NR 1 – 3 DNI DO ZAMKNIĘCIA ZAPISÓW!

Uwaga! Zapisów na portalu www.datasport.pl na Arena Sworne – Summer Nordic Festival 2023 można dokonać do najbliższego czwartku (13.07.2023) włącznie. Po tym czasie rejestracja zostanie zakończona. W przypadku wolnych numerów startowych będzie można dokonać rejestracji w biurze zawodów. Wiąże się to z podniesionymi o 100 zł opłatami startowymi, które będą wynosiły odpowiednio:

➡️ Osoby dorosłe:
– Bieg stylem klasycznym / 270 zł.
– Bieg stylem dowolnym / 270 zł
– Bieg na nartorolkach terenowych / 270 zł
– Komplet: Bieg stylem klasycznym + Bieg stylem dowolnym 350 zł

➡️ Osoby poniżej 18 roku życia:
– Bieg stylem klasycznym / 200 zł.
– Bieg stylem dowolnym / 200 zł
– Bieg na nartorolkach terenowych / 200 zł
– Komplet: Bieg stylem klasycznym + Bieg stylem dowolnym / 250 zł

Wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w naszej imprezie, a z różnych powodów nie są jeszcze zapisane zachęcamy do dokonania rejestracji przed upływem powyższego terminu.
ZAPISY 
https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8110&dark=0
REGULAMIN chrome-extension://efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj/https://swornenordic.com/wp-content/uploads/2023/06/Regulamin_SWORNE_2023.pdf

LISTA ZGŁOSZONYCH UCZESTNIKÓW https://online.datasport.pl/zapisy/portal/listy/?zawody=8110

❗️WAŻNE DLA UCZESTNIKÓW MISTRZOSTW POLSKI MASTERS 🇵🇱 Wszystkie osoby, które zgłosiły swój akces do uczestnictwa w MPM, muszą posiadać licencję stowarzyszenia Polish XC Masters. W biurze zawodów NIEZBĘDNE będzie pokazanie karty członkowskiej z numerem licencji. Zgodnie z informacjami od Dyrektora PXCM Andrzeja Guzińskiego przekazujemy, iż w biurze zawodów przy stanowisku Mastersów będzie możliwość warunkowego wypełnienia deklaracji członkowskiej. Aby rejestracja nowej osoby w PXCM doszła do skutku i została ona dopuszczona do startu w MPM wymagane będzie pokazanie potwierdzenia przelewu. NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI wnoszenia opłaty członkowskiej gotówką. Dlatego również zachęcamy do dokonania zawczasu wszelkich formalności związanych z PXCM. Więcej informacji: https://polishxcmasters.pl/pl/jak-przystapic-do-mastersow 📧 kontakt@polishxcmasters.pl


Aby uniknąć niespodzianek i nieprzyjemności po raz kolejny przypominamy o wymaganiach dot. kół w stylu dowolnym. PROSIMY O RZETELNE zapoznanie się z poniższym tekstem!

Zgodnie z regulaminem podczas biegu stylem dowolnym, który zostanie rozegrany w niedzielę 16.07.2023 obowiązują koła o średniej prędkości. Dopuszczone zostaną także koła o oznaczeniach wolniejszych od średniej. Istotną i bardzo ważną sprawą jest punkt 4 stylu dowolnego w artykule XI Regulaminu Sworne – Summer Nordic Festival 2023, który brzmi następująco:
✅”Na kołach lub feldze WYMAGANE jest odpowiednie oznakowanie potwierdzające prędkość kół.”

Poniżej do pobrania załącznik, który zawiera listę kół, zweryfikowanych. Posiadanie kół wymienionych w załączniku do regulaminu pozwoli na uniknięcie jakichkolwiek wątpliwości. W przypadku innych firm, które nie znajdą się na liście decydujące zdanie należy do kontrolera sprzętu – Michała Rolskiego, którego zdanie w tej kwestii JEST OSTATECZNE I WIĄŻĄCE.
https://drive.google.com/file/d/1pPQXEXC-JbjyDrvMktTB_ot6kayv4EUB/view?fbclid=IwAR05hhRrWP8fEg3tcQ4AcIp_4xTFmO3yen8r7i_LeCkTgV2MgCg3hirGoCY

Wszystkie osoby, które nie są pewne swojego sprzętu proszone są o kontakt z kontrolerem sprzętu
Michał Rolski – tel. +48 71 70 70 167

Życzymy udanej imprezy i bezpiecznych startów.